Mass Email (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: Recipients
id: Penerima

en: Your name
id: Nama anda

en: Custom
id: Tersuai

en: Send
id: Kirim

en: Your message has been sent.
id: Pesan anda sudah dikirim.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
id: Contoh: 'webmaster@contoh.com' atau 'penjualan@contoh.com, dukungan@contoh.com'. Untuk menentukan beberapa penerima, pisahkan setiap alamat email dengan koma.
