Mass Email (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Your name
ka: თქვენი სახელი

en: Send
ka: გაგზავნა
