Mass Email (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
km: ឧទាហរណ៍ ៖ 'webmaster@example.com' ​ឬ​ 'sales@example.com,support@example.com' ។ បំបែក​អាសយ​ដ្ឋាន​អ៊ីមែល​នីមួយ​ៗ​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ដើម្បី​បញ្ជាក់​អ្នក​ទទួល​ច្រើន​ ។
