Mass Email (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Custom
lt: Savitas

en: Send
lt: Siųsti

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
lt: Pavyzdžiui: 'webmaster@example.com' arba 'sales@example.com,support@example.com' . Nurodydami kelis gavėjus kiekvieną atskirkite kableliu.
