Mass Email (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Message
my: သတင်း

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Your name
my: သင့်အမည်

en: From e-mail address
my: ပေးပို့မည့် အီးမေးလ်လိပ်စာ
