Mass Email (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Your name
pl: Nazwisko lub pseudonim

en: Custom
pl: Własne

en: Send
pl: Wyślij

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: From e-mail address
pl: Adres e-mail nadawcy

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
pl: Przykładowo: 'webmaster@example.com' lub 'sales@example.com,support@example.com' . Oddzielenie adresów przecinkami spowoduje wysłanie wiadomości do wielu odbiorców.
