Mass Email (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Your name
ro: Numele dumneavoastră

en: Custom
ro: Personalizat

en: Send
ro: Trimite

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.
