Mass Email (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Message
ru: Сообщение

en: Recipients
ru: Получатели

en: Your name
ru: Ваше имя

en: Custom
ru: Собственная

en: Send
ru: Отправить

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: From e-mail address
ru: Адрес отправителя

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
ru: Почтовый адрес, на который будет отправляться сообщение. Если нужно указать нескольких получателей, то вводите адреса почты через запятую. Пример: «webmaster@example.com, sales@example.com, support@example.com».
