Mass Email (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Custom
sk: Vlastná

en: Send
sk: Odoslať

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
sk: Príklad: 'webmaster@example.com' alebo 'sales@example.com,support@example.com' . Pre viacerých príjemcov, oddeľte e-mailové adresy čiarkou.
