Mass Email (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Your name
sv: Ditt namn

en: Custom
sv: Anpassad

en: Send
sv: Skicka

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.

en: From e-mail address
sv: Från e-postadress

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
sv: Exempel: 'webmaster@exempel.se' eller 'sales@exempel.se,support@dinsajt.se'. För att ange flera mottagare, separera varje e-postadress med ett komma.
