Mass Email (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: Your name
te: మీ పేరు

en: Send
te: పంపించు

en: Your message has been sent.
te: మీ సందేశం పంపించాం.
