Mass Email (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Your name
ug: ئىسمىڭىز

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Send
ug: يوللاش

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.
