Mass Email (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: Message
ast: Mensax

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Your name
ast: El to nome

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Send
ast: Unviar

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
