Mass Email (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Message
be: Паведамленне

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Your name
be: Вашае імя

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Send
be: Адаслаць

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
be: Напрыклад:  'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . Каб дадаць некалькі атрымальнікаў падзяліце адрасы коскай
