Mass Email (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Message
bs: Poruka

en: Your name
bs: Vaše ime

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Send
bs: Pošalji
