Mass Email (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: Message
cy: Neges

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: Your name
cy: Eich enw

en: Custom
cy: Addasu

en: Send
cy: Anfon

en: Your message has been sent.
cy: Mae'ch neges wedi ei yrru.
