Mass Email (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Recipients
de: Empfänger

en: Your name
de: Ihr Name

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Send
de: Senden

en: Your message has been sent.
de: Ihre Nachricht wurde gesendet.

en: From e-mail address
de: Absender E-Mail-Adresse

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
de: Beispiel: ‚webmaster@example.com‘ oder ‚verkauf@example.com,support@example.com‘. Um mehrere Empfänger anzugeben, muss jede E-Mail-Adresse durch ein Komma abgetrennt werden.
