Mass Email (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Your name
eo: Via nomo

en: Custom
eo: Propra

en: Send
eo: Sendu

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.
