Mass Email (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Message
es: Mensaje

en: Recipients
es: Destinatarios

en: Your name
es: Su nombre

en: Custom
es: Personalizado

en: Send
es: Enviar

en: Your message has been sent.
es: Su mensaje ha sido enviado.

en: From e-mail address
es: Correo electrónico del remitente

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
es: Por ejemplo: 'webmaster@ejemplo.com' o 'ventas@ejemplo.com,servicio@ejemplo.com'. Para especificar varios destinatarios, separe cada dirección de correo electrónico con una coma.
