Mass Email (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Message
hr: Poruka

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Send
hr: Pošalji

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
hr: Primjer: 'webmaster@example.com' ili 'sales@example.com,support@example.com' . Kako bi odredili višestruke primatelje, razdvojite svaku adresu e-pošte zarezom.
