Mass Email (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Send
hy: Ուղարկել
