Mass Email (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Message
ja: メッセージ

en: Recipients
ja: 受信者

en: Your name
ja: 名前

en: Custom
ja: カスタム

en: Send
ja: 送信

en: Your message has been sent.
ja: メッセージは送信されました

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
ja: 例： 'webmaster@example.com' または 'sales@example.com,support@example.com'など。複数の受信者を指定する場合は、それぞれのメールアドレスをカンマで区切ってください。
