Mass Email (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Your name
ku: ناوت

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Send
ku: بینێره‌

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.
