Mass Email (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ
