Mass Email (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Your name
oc: Vòstre nom

en: Custom
oc: Personalizat

en: Send
oc: Mandar

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
oc: Exemple : 'webmaster@example.com' o 'vendes@example.com,supòrt@example.com' . Per tal d'especificar múltiples destinataris, separeu cada adreça de corrièr electronic amb una coma.
