Mass Email (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Your name
pt: Seu nome

en: Custom
pt: Personalizado

en: Send
pt: Enviar

en: Your message has been sent.
pt: Sua mensagem foi enviada.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
pt: Exemplo: 'webmaster@exemplo.com.br' ou 'vendas@exemplo.com.br,suporte@exemplo.com.br'. Para especificar vários destinatários, separe os endereços com vírgula.
