Mass Email (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.
