Mass Email (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Mesazhi

en: Recipients
sq: Marrës

en: Your name
sq: Emri juaj

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Send
sq: Dërgo

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.
