Mass Email (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Message
th: ข้อความ

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Your name
th: ชื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Send
th: ส่ง

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว
