Mass Email (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Your name
tr: Adınız

en: Custom
tr: Özel

en: Send
tr: Gönder

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.

en: From e-mail address
tr: Gönderen e-posta adresi

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
tr: Örnek: 'webmaster@example.com' ya da 'sales@example.com,support@example.com' . Çoklu alıcıları belirtmek için her e-posta adresini virgül ile ayırın.
