Mass Email (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Your name
dz: ཁྱོད་རའི་མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།
