Mass Email (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Message
ta: செய்தி

en: Recipients
ta: பெருநர்கள்

en: Your name
ta: உங்கள் பெயர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Your message has been sent.
ta: உங்களது தகவல் அனுப்பப் பட்டது.
