Mass Email (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Custom
uk: Власний

en: Send
uk: Надіслати

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: From e-mail address
uk: Адреса відправника
