Mass Email (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Your name
ar: اسمك

en: Custom
ar: مخصص

en: Send
ar: أرسل

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.
