Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: none
az: yoxdur

en: View
az: Görünüş

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: From
az: Kimdən
