Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: none
ca: cap

en: View
ca: Mostra

en: Mail
ca: Correu

en: Configure
ca: Configura

en: Recipients
ca: Destinataris

en: From
ca: De

en: Attachments
ca: Adjunts
