Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: none
cy: dim

en: View
cy: Gweld

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: From
cy: Gan

en: Attachments
cy: Atodiadau
