Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Subject
da: Emne

en: none
da: ingen

en: View
da: Vis

en: Mail
da: E-mail

en: Configure
da: Konfigurér

en: Recipients
da: Modtagere

en: From
da: Fra

en: Attachments
da: Bilag

en: Queue
da: Kø
