Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: none
es: ninguno

en: View
es: Ver

en: Mail
es: Correo

en: Configure
es: Configurar

en: Recipients
es: Destinatarios

en: From
es: Desde

en: Debug Mode
es: Modo debug

en: Attachments
es: Adjuntos

en: Queue
es: Cola de envíos

en: Batch Size
es: Tamaño del lote
