Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: none
eu: bat ere ez

en: View
eu: Bista

en: Mail
eu: Posta

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: From
eu: Nondik

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Queue
eu: Ilara
