Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Subject
fil: Paksa

en: none
fil: wala

en: View
fil: Tingnan

en: Configure
fil: Ayusin

en: From
fil: Mula kay
