Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: none
hy: ոչ մի

en: View
hy: Դիտել

en: Mail
hy: Փոստ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: From
hy: Ում կողմից
