Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Subject
id: Judul

en: none
id: tidak ada

en: View
id: Lihat

en: Mail
id: Email

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Recipients
id: Penerima

en: From
id: Dari

en: Debug Mode
id: Mode Debug

en: Attachments
id: Sisipan
