Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: none
ja: なし

en: View
ja: ビュー

en: Mail
ja: メール

en: Configure
ja: 設定

en: Recipients
ja: 受信者

en: From
ja: 送信元

en: Attachments
ja: 添付

en: Queue
ja: キュー
