Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: none
jv: ora ana

en: View
jv: Tampilan

en: Mail
jv: Surat

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Recipients
jv: Penerima
