Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ml: വിഷയം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ
