Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: none
nl: geen

en: View
nl: Weergeven

en: Mail
nl: E-mail

en: Configure
nl: Instellen

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: From
nl: Van

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Queue
nl: Wachtrij
