Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: none
oc: pas cap

en: View
oc: Veire

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Configure
oc: Configurar

en: Recipients
oc: Destinataris

en: From
oc: De

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats
