Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: none
pt: nenhum

en: View
pt: Mostrar

en: Mail
pt: Correio

en: Configure
pt: Configurar

en: Recipients
pt: Destinatários

en: From
pt: De

en: Attachments
pt: Anexos

en: Queue
pt: Fila
