Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: none
sq: asnjë

en: View
sq: Shfaq

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Recipients
sq: Marrës

en: From
sq: Nga

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur
